פסטיבל DGTL מגיע לתל-אביב

פסטיבל המוזיקה והאומנות הבינלאומי נוחת בפארק הירקון עם 3 במות וליינאפ עצום, תוכן ויזואלי ומוזיקלי משובחים ועוד

יום רביעי, 26.07.2017 מערכת ניוזיק 0 תגובות

תאריך האירוע: יום חמישי 05 אוקטובר, 2017

פסטיבל המוזיקה האלקטרונית הבינלאומי DGTL שמקורו בהולנד, ינחת לראשונה בישראל באוקטובר (סוכות) בפארק הירקון בתל אביב ויציג לא פחות מ-3 במות עם תוכן מוזיקלי משובח לכל אורכו. הפסטיבל שמתקיים מדי שנה באמסטרדם, סאו פאולו בברזיל וברצלונה, מהווה אירוע חדשני שמקדש את הטכנולוגיה ומציג ליינאפ המורכב מהשמות הגדולים בתעשייה לצד התגליות הטריות שלה. כמו כן יופיע ב-DGTL בת"א:

Maceo Plex

Seth Troxler

Marcel Dettmann

John Talabot

Rødhåd

Henrik Schwarz 

Red Axes 

Roman Flügel

Job Jobse b2b Jennifer Cardini

VRIL

Avalon Emerson

Young Marco

Autarkic

Yotam Avni

Naduve

Uriah

Jenia Tarsol b2b Sean Doron

מדי שנה כל הכרטיסים לאירוע נמכרים מראש ועשרות דיג'ייז ואמנים מובילים מהארץ ומהעולם מקיימים מפגש פסגה שהוא חוויה של אומנות, מוזיקה, תאורה ותפאורה מוקפדים בסטנדרט בלתי מתפשר בכל היבטי ההפקה, דוכני מזון מושקעים, ארט מטורף, סאונד מדוייק ועוד. פסטיבל הענק שחרט על דגלו את נושא השמירה על הסביבה, נחשב לפסטיבל הכי ירוק באירופה.

 

בנוסף נחשב הפסטיבל לחוויה חגיגית של תגלית, השראה ופליאה. מסע מרתק של מוזיקה ואומנות. לאורך השנה תרה ההפקה אחר חוד החנית של החידושים הטכנולוגיים וההמצאות המרגשות ביותר על מנת לייצר חוויית פסטיבל בלתי נשכחת.

חשוב לדעת:

  • הפסטיבל יפתח שעריו ב-14:00 עד 23:00 ביום חמישי ה-5.10.17
  • האירוע יתקיים תחת כיפת השמיים בפארק הירקון ת"א
  • פחי אשפה ומחזור יפוזרו לכל אורך המתחם, אתם מוזמנים לשתף פעולה ולהוכיח שאפשר לחגוג באחריות, לצד דאגה אחד לשני ולסביבה שלנו
  • עם מוזיקה מעל 87db מומלץ להשתמש באטמי אוזניים עם מסנן. אטמי Alpine Party Plug יהיו זמינים בכל דוכני השירות והמכירה בפסטיבל ויאפשרו לכם לשמוע את המוזיקה בצורה מושלמת ולשמור על השיחות עם חברכם מובנות.