אולג גיטמן אונלי – Pixel

רזידנט טראנס ישראל המיתולוגי אולג גיטמן ינגן סט סולו מפתיחה לסגירה בערב שבועות בפאשן בר – מומלץ

יום ראשון, 21.05.2017 מערכת ניוזיק 0 תגובות

תאריך האירוע: יום שלישי 30 מאי, 2017

אירוע המוקדש כולו ל-Trance Family Israel, החברים והמשפחה שצמחה מתוך אינספור מסיבות הקונספט של ז'אנרי הקלאב והטראנס המלודי ברוב רובו של העשור האחרון, נישה שידעה עליות ומורדות אבל נדמה כי תמיד תישאר בליבנו ובמיוחד בליבו של דיג'יי אולג גיטמן (Oleg Gitman), שהחליט לעשות מעשה וחבר למארגנת מסיבות בשם קטיה פינצ'וק , יחד המציאו את 'PiXel' – קונספט ובית חדש לאוהבי הטראנס והפרוגרסיב שיצא לפועל כל פעם במיקום שונה במטרה לספק לילות יוצאי דופן בנוף שדי חסרים בחיי הלילה המקומיים.

גיטמן החל את דרכו כדיג'יי ויוצר מוזיקה אלקטרונית בהרכב Noel Gitman לצד לאון זוהר, איתו שיחרר בין היתר את הטראק Luna System בו שיתפו פעולה עם המפיק Steve Brian. הקטע הוחתם בלייבל Lange Recordings של המפיק הבריטי האגדי לאנג' והתנגן אצל צמרת הדיג'ייז בז'אנר – ארמין ואן ביורן, פרי קורסטן, מרקוס שולץ ועוד. בהמשך התפצל ההרכב ובין היתר שיחרר גיטמן את הקטע Make A Wish שהוחתם בלייבל Flashover Recordings של פרי קורסטן הגדול וכמו כן רימיקס שביצע עם אחיו ל-Destiny של מרקוס שולץ ואף הגיע לשלבי הסיום של תחרות הרימיקסים שערך מרקוס לקטע.

בשנת 2010 נוצר החיבור בין גיטמן לפורטל הטראנס של ישראל – Trance IL ועד מהרה הוא קיבל את ספוט הרזידנט במסיבות הפורטל, בהן יצא לו לנגן לצד שמות גדולים כמו דאש ברלין, מרקוס שולץ, יורן ואן דיינהובן, דניס שפרד, ראנק 1 ועוד. בין עשרות דיג'ייז מקומיים או מאלו שהגיעו מחו"ל לנגן במסיבות אלו, אין ספק שאולג נחשב לאחד היותר מרשימים בעמדת הדיג'יי ויותר מפעם או פעמיים גם גנב את ההצגה למיין איבנטרים בליינאפ, לא בכוונה אלא בצניעות המאפיינת אותו לכל אורך הדרך. כזה הוא אולג, חי את המוזיקה, קורן ומפיץ את האהבה אליה וזה דבר שלא ניתן לפספס כאשר נוכחים בסט שלו. מומלץ

אולג גיטמן ינגן סולו סט Open to Close במועדון ה-Fashion Bar, יהודה הלוי 46 ת"א

ערב חג שבועות – יום שלישי 30.5 – החל מ-23:00

מחיר כרטיס מוזל – 30 ₪ (רשימות בלבד) | מחיר בכניסה – 50 ₪

פרטים נוספים באיבנט בפייסבוק – Pixel \\ Oleg Gitman