תכירו את רייזינג דאסט – Rising Dust

עם הצלחה וביקוש אדיר בישראל ובחו"ל, קשה להאמין שההרכב קיים רק מ-2013 ועוד יותר קשה להאמין שיש עוד מישהו שלא מכיר ואם כן – נעים מאוד

יום שבת, 29.07.2017 מערכת ניוזיק 0 תגובות

רייזינג דאסט הם עמי דהן וג'ון אהרון הירושלמים מ-Maingstage Records, להם ניסיון בתחום המוזיקה כבר מ-2005. החיבור הראשוני ביניהם למטרת עבודה משותפת נוצר רק ב-2013 על ידי חברם, אמן הטראנס באבל (Bubble), אז יצרו את צמד הפסייטראנס – Rising Dust.

ה-EP הראשון שלהם "Dust Everywhere" השתחרר בלייבל Blue Tunes שכלל את שיתוף הפעולה הראשון של הצמד עם Bubble ואף הגיע למקום ה-6 בביטפורט כבר אחרי ימים ספורים במצעד. ב-2014 כבר הגיע אלבום הבכורה שלהם "The Resistance" ששוחרר בלייבל Mushy Records כשלהפקתו הם צירפו את הגיטריסט אסי שירן ואת הפרקשניסט הלל בן שחר. ב-2016 שוחרר האלבום השני שלהם – Purify, וזכה להצלחה מסחררת ברחבי העולם וכמובן בישראל.

בשנתיים האחרונות רייזינג דאסט מציגים לו"ז הופעות שנחשב לבין העמוסים בקרב אמני הטראנס המקומיים ולצד הופעות רבות בפסטיבלי פסייטראנס ברחבי העולם, הם משלבים עשרות הופעות בישראל ולעיתים נדמה כי לא כל כך קל למצוא ליינאפ לפסטיבל ומסיבת טבע גדולה בלעדיהם, בעודם פורצים את גבולות המוזיקה גם אל תוך המיינסטרים הישראלי וזאת ללא נטישת הסאונד הייחודי להם.

ב-2017 שיחררו את האלבום Pollination ב-Mainstage Records ובו לצד קטעים מקוריים שלהם, גם שיתופי פעולה עם Rocky Tilbor, Vibe Tribe ו-Mr. What? אף יותר מקודמיו, האלבום החדש היכה גלים בכל רחבי העולם עם קטעים בולטים כמו: Gamers Unite, Starting To Feel, Uzeri ועוד.

עוד קטעים בולטים של רייזינג דאסט הם הרימיקס שלהם ל-Right This Second של דדמאוס (Deadmau5), שיתוף הפעולה Sound Of The Future עם הגיטריסט אסי שירן, מעין גירסת קאבר ל-Giorgio By Moroder של הרכב האלקטרוניקה המיתולוגי Daft Punk (ג'יורג'יו) נחשב לאחד מלהיטי הרחבות הגדולים של 2017.

אתם מוזמנים להאזין לקטעים של רייזינג דאסט מהסאונדקלאוד שלהם:

רייזינג דאסט ינגנו ב-3 אירועים גדולים ומומלצים בקיץ 2017 :

פסטיבל יוניטי רייזינג ספיריט – Unity Festival – Rising Spirit בחמת גדר

קאשמיר בישראל – Welcome To KSHMR ב-W – Roof & Club

ארבע העונות 4Seasons מציגים: ExtraWarm בטבע