קמפיין: רוצים סט מיוחד לישראל

קמפיין מיוחד לטובת החלום – סט מיוחד של ארמין ואן ביורן שמוקדש לקהל הישראלי, לו הוא קורא בראיון המצורף: "הקהל החשוב בעולם"

יום שישי, 02.06.2017 מערכת ניוזיק 0 תגובות

נודה על האמת, אנחנו לא יודעים לאן כל זה יוביל, אבל בהתחשב בעובדה שכולנו עברנו עם ארמין ואן ביורן את אותה דרך, אנו מאמינים שגם אתם תתרגשו אם הקמפיין יצליח. פשוט ככה.

בין אם אתם הולכים למסיבה או לא, לא משנה. תחשבו על זה רגע, מה אם כולנו נעשה כל כך הרבה רעש, שהמסר שנעביר בארץ ובחו"ל יזיז משהו. מה זה משהו? רוצים סט מיוחד לישראל.

בשנים האחרונות הפסטיבלים הראו שני דברים עיקריים, מצד אחד פוטנציאל לא נורמלי לקרחנה עם אנרגיה מטורפת, עם במות גדולות והרבה מרחב ביחס למועדונים ומצד שני מוזיקה שבעיקרה לא יודעת לנוע בין פופולארי (להיטים גדולים למשל) לבין וייב של מסיבה אמיתית וסט שבאמת מספר סיפור ולוקח אותך למסע, רוחני במקרים מסויימים, ממש כמו ב"ימים הטובים".

אנחנו בטח לא רוצים לקבוע לארמין ואן ביורן מה לנגן או יותר מזה, אנחנו לא רוצים לקבוע לו מה הוא זוכר מישראל. היו לו פה כל כך הרבה מסיבות, במשך כמה עשורים ואנחנו רק רוצים לחלום, אולי אפילו להזות, שהוא פשוט יקח את הסט שלו ויתן לו נפח מיוחד, כזה שיתייחס לכל התקופה שלו פה.
 
אם אתם איתנו ואתם רוצים להבין מאיפה בכלל עלה הרעיון? תמשיכו איתנו. בהתחלה העדפנו להעביר את המסר כפי שארמין יראה אותו אם וכאשר. בשפה האנגלית. פיסת היסטוריה. התרגום מגיע אחרי.

איך עוזרים לקדם את הקמפיין?

  1. חזקו את הפוסט באמצעות לייק / תגובה / תיוג חברים
  2. שתפו את הקמפיין על הוול שלכם
  3. שלחו לחבר/ה/ים בווטסאפ או בפייסבוק

מסר לארמין ואן ביורן: סט מיוחד לישראל

A Message for Armin Van Buuren

Armin Van Buuren and Israel is a long term love story. It began in the late 90's in Jerusalem, continued to Tel Aviv, Eilat and even Nitzanim. In the last decade alone, Armin visited Israel at least 10 times.

Once, in the spring of 2012, we got the chance to have a small chat with Armin before his show at "Ganei HaTa'arucha Tel Aviv". Armin told us he just got back from a tour at one of the Arab countries. At the entrance to the show people protested against him for going to play in Israel. When we asked him how he feels about it, He smiled and said:

"I've been here from the start of my career, Long time before i visted there, I'm not into politics and i love israeli very much" 

צילום וראיון: אתר לילה, 2009 | כתוביות תרגום ועריכה: ניוזיק, טראנס ישראל

 

At the end of that show in Tel-Aviv, Armin went to the front of the stage carrying the Israeli flag, in a dramatic scene thousands of people in attendence remembers still

In the filmed interview attached from Armin's first show ever in "Ganei HaTa'arucha Tel-Aviv" back in 2009, Armin says that the Israeli crowd is probably the most important crowd in the world. Also, he says in Israel he can play "Pure Trance", more then in the rest of the world.

In preparation for Armin's return to Israel, june 29th, we decided alongside with the "Israeli Trance Portal – TRANCE IL" to send a message for Armin Van Buuren, with your help. We want him to play a special set which includes Nostalgic tracks that will show and best describe the memories and the combined love to the music in the last 2 decades of that long term love story between him and the Israeli people. A unique and genuine set

ארמין ואן ביורן וישראל זה סיפור אהבה ארוך. זה החל בסוף שנות ה-90 בירושלים, המשיך לתל אביב, לאילת ואפילו לניצנים. רק בעשור האחרון לבדו, ביקר ארמין בישראל כ-10 פעמים.

פעם אחת, באביב 2012 הזדמנה לנו שיחת חולין עם ארמין לפני הופעתו בגני התערוכה. ארמין סיפר כי בדיוק חזר מסיבוב הופעות באחת ממדינות ערב. בכניסה לאותה הופעה היו הפגנות נגדו על כך שהוא מגיע להופיע בישראל. כששאלנו כיצד הוא מרגיש עם זה, הוא ענה בחיוך:

"הייתי פה עוד מתחילת הקריירה שלי, הרבה שנים לפני שביקרתי שם. אני לא מתעסק בפוליטיקה ואני מאוד אוהב את ישראל." 

בסיום אותה הופעה עלה ארמין עם דגל ישראל על הבמה, בסצינה מרגשת שזכורה עד היום לאלפים שנכחו בקהל.

 

בסרטון המצורף למעלה, ראיון איתו מהופעתו הראשונה של ארמין אי פעם בגני התערוכה, בקיץ 2009, שם הוא מודה כי הקהל הישראלי הוא קרוב לוודאי הקהל הכי חשוב בעולם, יותר אנרגטי, מרעיף ומפיץ אהבה. עוד הוא מספר כי בישראל הוא יכול לנגן "פיור טראנס", טהור ואמיתי, בניגוד להופעותיו במדינות אחרות.

לקראת חזרתו של ארמין ואן ביורן לישראל ב-29 ליוני, החלטנו ביחד עם פורטל הטראנס של ישראל, להרים את הכפפה ולשלוח מסר לארמין ואן ביורן, בעזרתכם. אנחנו רוצים שארמין ינגן סט מיוחד שכולל נוסטלגיה וקטעים שיבטאו הכי טוב את האהבה המשותפת אליו, אלו שכל כך אהבנו לשמוע אותו מנגן במשך 2 העשורים האחרונים. משהו יוצא דופן שיבדיל את ישראל מכל מקום אחר בעולם. סט שידברו עליו בכל העולם.

אם זה יגיע משיתוף פעולה גדול של הקהל בישראל, יהיה לכך משקל חשוב ומחייב בהרבה – ביחד אנחנו כוח. נשמח לעזרתכם בהפצת הפוסט כדי שיגיע עם חשיפה מקסימלית ומרשימה לכתובת הנכונה.