סטיב לוי עושה את איביזה

עם הופעות קרובות באיביזה, לייבל משלו וקטעים שמתנגנים מסביב לעולם – זה הזמן שתכירו את סטיב לוי

יום חמישי, 20.07.2017 תומר אליהו 2 תגובות

קהילת הקלאב טראנס העולמית כבר מתחילה להכיר ולחבק אותו, עוד אמנים מצטרפים ללייבל שהקים והקיץ הוא קיבל עוד חותמת רשמית להכרה והוקרה כשהוזמן לנגן באי המסיבות הלוהט – איביזה. תכירו את סטיב לוי (Steve Levi), דיג'יי ומפיק מוזיקלי שעושה בשנה האחרונה את הפריצה המיוחלת שלו לזירה הבינלאומית. לוי המתגורר במושב פתחיה שבשפלה, יחגוג 30 בדיוק בזמן הופעתו באיביזה.

לאחר שנים רבות כמפיק רימיקסים לאמנים מהארץ ומהעולם, סטיב התמקד בהפקת קטעים אלקטרוניים מקוריים שכתב והלחין והחל לשלב זמרים וזמרות מחו"ל. בשנת 2016 גם הקים את לייבל STARZ RECORDS, הבא לקדם אמנים מוכשרים נוספים מהארץ ומהעולם. הקו המוזיקלי מתבסס ברובו על המוזיקה האלקטרונית, החל מדיפ האוס, דרך קלאב ועד פסיי טראנס.

בשנת 2017, הפיק ושיחרר סטיב את הקטע Oasis, פרוייקט מדהים אליו גייס זמרת מניו-יורק העונה לשם Danae. יחד נוצר קטע שחצה גבולות ונוגן בהמון מקומות בעולם, בנוסף לשורה של רימיקסים וחשיפה מיוצרים בולטים בז'אנר.

הקיץ סטיב יגיע לנגן לראשונה ב-2 הופעות בבירת הקלאבינג העולמית – אי המסיבות איביזה, שם ינגן סטים על טהרת הקלאב טראנס ב-8 ו-ב11 לאוגוסט במועדון ה-Tropi Trance Bar.

"אני נורא מתרגש, מבחינתי זוהי הגשמת חלום. עוד רגע בחיים שאזכור לעד ואני מקווה שמכאן רק אעלה ואמשיך להגשים את המטרות שהצבתי לעצמי. זה לא מובן מאליו, הכל עניין של עבודה קשה והתמדה, אני עדיין לא מעכל שבמועדון לידי ינגן ארמין ואן ביורן ועוד רבים וטובים מהעולם, וגם אני חלק מהסצינה באי המדהים הזה. אני הולך לנגן להם מוזיקה מדהימה ולשלב קלאסיקות עם דברים חדשים, המנוני טראנס, ווקאלים ומלודיות מרגשות, לנגן מה שאני אוהב. זכיתי לנגן מה שאני אוהב וזה מבחינתי הכי כייף בלהיות דיג'יי. לנגן במסיבה ולנגן את הסגנון המועדף עליך ולא מה שהכתיבו לך. הסטים שלי הולכים להתחיל בהילוך גבוה ויסתיימו בהילוך גבוה הרבה יותר – 140BPM+"

אתם מוזמנים לפרגן ולהביע תמיכה בסטיב בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו – Steve Levi ולעקוב אחרי ערוץ היוטיוב שלו