ויני ויצ'י – Vini Vici

הרכב חוצה ז'אנרים שכבש את ביטפורט וכל במת טראנס אפשרית. מי הם ויני ויצ'י?

יום שלישי, 13.09.2016 תומר אליהו 0 תגובות

"ויני ויצ'י" הוא שם ההרכב החדש של מתן קדוש ואבירם סחראי, שניהם מנוסים ומוכרים היטב כאמני טראנס כבר מעל לעשור, בין היתר כ-Sesto Sento לצד איתי ספקטור.  הקונספט שעומד מאחורי Vini Vici נוצר כניסיון שלהם לבטא את אהבתם לסאונד האולדסקול לצד רעיונותיהם הפרוגרסיביים יוצאי הדופן.

לייבל Iboga Records, הנחשב בעיני רבים לגדול כיום בפסיי טראנס, היה הראשון לזהות את הפוטנציאל הטמון בפרוייקט והזמין אותם להוות חלק מהמשפחה הגדולה והמכובדת, לצד שמות גדולים כמו: אייס ונטורה (Ace Ventura), ליקוויד סול (Liquid Soul), טיקון (Ticon), קפטן הוק (Captain Hook), אטמוס (Atmos) ועוד.

לאחר ההצלחה הגדולה של EP הבכורה שלהם – Divine Mode והקטעים הבאים Back Underground, Expender, Anything & Everything ו-Veni Vidi Vici שהגיעו כולם לספוטים מרשימים בטבלאות המכירות של איבוגה ושל ביטפורט, הם החלו לקבל אינספור הזמנות לנגן בפסטיבלי טראנס בכל רחבי העולם. השבחים לא איחרו להגיע וב-2014 ביטפורט הציבו אותם במקום ה-3 ברשימת האמנים של השנה, אינפקטד מאשרום האגדיים אמרו עליהם שהם מאמני הפסיי טראנס הטובים כרגע בעולם ותמיכה גלובלית גורפת מדיג'ייז ברחבי העולם הצטרפה גם כן.

הפריצה המפלצתית באמת הגיע ב-2015, במהירות שהרבה היו מייחלים לה. אלבום האמן הראשון שלהם – Future Classics התקבל בחיבוק רחב של קהילת הטראנס העולמית עם קטעים מעולים כמו Talking With UFO's, Namaste והרימיקס שלהם ל-Come In Peace של Liquid Soul, Zyce ו-Solar Kid. אבל הבולט שבאלבום היה הטראק חוצה הז'אנרים שלהם – The Tribe שהיה לאחד הקטעים הכי מנוגנים באותה שנה, בטראקליסטים של דיג'ייז מז'אנרים רבים. עוד הוכחה להיותם חוצי ז'אנרים הגיעה כשארמין ואן ביורן הזמין אותם לנגן בפסטיבל A State Of Trance בהולנד. בנוסף ניגנו בפסטיבל הלומינוסיטי (Luminosity) בהולנד ובפסטיבל Dreamstate של חברת ההפקות הענקית Insomniac, שבין היתר מפיקים את ה-EDC, אחד מחמשת פסטיבלי המוזיקה אלקטרונית המובילים בעולם – כל אלו פסטיבלים שאינם נכללים בז'אנר הפסיי טראנס ממנו מגיע ההרכב, אלא הקלאב והאפליפטינג טראנס – ויני ויצ'י הם ללא ספק אחד הגורמים המשפיעים על השילוב המתחזק בין 2 העולמות האלו שמתרחש בשנה האחרונה. ואם זה לא מספיק – בקיץ 2015 הם גם ניגנו בפסטיבל הטומורולנד בבלגיה.

בהמשך כבש The Tribe בסערה את מצעדי הביטפורט וניפץ שיאים של אמני פסיי טראנס רבים, שיאים שנשברו עד מהרה על ידם שוב, כששיחררו את הרימיקס שלהם לקטע הפולחן Hilight Tribe – Free Tibet – האפקט היה מדהים ולא פחות ממטורף. מקום ראשון בטבלת הפסיי טראנס של ביטפורט והתברגות בטופ 3 הכללי. הישג חסר תקדים הן לישראלים והן לאמני טראנס, שלא לדבר על פסיי-טראנס.