ארמין אונלי

ארמין אונלי ישראל – פיס ארנה ירושלים – 29.09.2016

המופע ארמין אונלי מגיע לראשונה לישראל – לרכישת כרטיסים ופרטים נוספים – לחץ כאן

יום חמישי, 30.06.2016 מערכת ניוזיק

גבירותיי ורבותיי, היסטוריה. ארמין ואן ביורן חוזר לישראל והפעם לראשונה אי פעם יחד עם מופע הענק שלו "ארמין אונלי" שמגיע במסגרת הטור העולמי לאחר הופעות בהולנד, ספרד, בולגריה, ביילרוס, מקסיקו ועוד.

שימו לב – הפרטים ניתנים לשינוי על ידי הפקת האירוע בכל עת, אנו נעדכן באתר בזמן אמת כל מה שיש לדעת על חזרתו של ארמין ואן ביורן לישראל. פרטים נוספים בקרוב

Embrace
האלבום החדש של ארמין ואן ביורן "אמברייס", כשמו כן הוא, מחבק לתוכו מגוון רחב של סגנונות מוזיקליים, עם שורה ארוכה של אמנים וכלי נגינה ואפילו נגיעות של רוק, ג'אז והיפ-הופ לצד ז'אנרי הקלאב והטראנס שמיצבו את ארמין כאחד הגדולים בכל הזמנים.

"באלבום החדש שלי, אני מנסה לבטא את ההרגשה שלי כשאני חווה עולם מלא במוזיקה. כדיג'יי ומפיק, אני רוצה לחבר אנשים לעולם הזה, המלא בשילובים מוזיקליים מעוררי השראה. ייקום אינסופי של אפשרויות מחכה לנו. הכל אפשרי" – ארמין ואן ביורן

Armin Only – ארמין אונלי
מופע הקונספט שהתעצם במשך השנים, נולד ב-2005 מתוך התשוקה של ארמין לנגן יותר מאשר הקטעים הבולטים והעדכניים ובאמת לקחת את הקהל אל תוך מסע ארוך אל תוך המוזיקה. במשך השנים כולל המופע עשרות אמנים אורחים, נגנים, ווקאליסטיות וזמרים, רקדנים, תפאורה ופירוטכניקה המייחדת אותו להרבה יותר מעוד פסטיבל או מופע אלקטרוני.

Armin Van Buuren – ארמין ואן ביורן
מה עוד אפשר לומר על התופעה שנקראת "ארמין ואן ביורן" ועוד לא נאמר. ככל הנראה הדיג'יי הגדול בהיסטוריה, זכה 5 פעמים במקום ה-1 בדירוג הדיג'ייז העולמי של ה-DJ Magazine, מתוכם 4 שנים ברציפות. עם תוכנית הרדיו הפופולרית שלו A State Of Trance לה מיליוני מאזינים ברחבי העולם, הוא אמן הדגל של ז'אנר הקלאב טראנס היום. ביקורו האחרון בישראל התרחש בקיץ 2015, אז ניגן ב'גני התערוכה' בתל-אביב.

ארנה ירושלים
היכל הפיס ארנה בירושלים, מרכז תרבות, בידור וספורט, הינו ההיכל הרב תכליתי הגדול והמתקדם ביותר בישראל כיום. הארנה מכיל 11,600 מקומות, כולל מקומות ישיבה נוחים ומרווחים, תאי צפייה פרטיים ומתחמי VIP. הארנה נבנתה בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים מובילים ועל בסיס ניסיון של היכלים דומים ברחבי העולם, במטרה לארח מגוון של אירועים יוצאי דופן והפקות מורכבות בזכות מערכות סאונד ותשתיות טכניות מתקדמות, אקוסטיקה איכותית, גישה נוחה, מערכות לדים וצפייה חדישות, מערכות מיזוג משוכללות וחדרי ניהול ובקרה מתקדמים. בבניית ההיכל הושקע דגש רב ביצירת חוויה עבור הקהל. הכניסות והיציאות נוחות ומרווחות, נוחות הצפייה הינה מרבית מכל מיקום בו. גם דרכי ההגעה לארנה נוחות ונמצאות על עורקי תנועה מרכזיים הכוללים נגישות תחבורתית אופטימלית, כולל מגוון חניונים רחבים לנוחות הקהל.