אפליקציה שמאפשרת לפרסם מוזיקה באינסטגרם

סטרטאפ צרפתי חדש מאפשר לגלות ולשתף מוזיקה חדשה ברשת הפופולרית

יום רביעי, 14.10.2015 רון שטיימן 0 תגובות

מה אם האינסטגרם של השירים היה.. אינסטגרם? זה מה שחברת סטרט-אפ צרפתית הבינה עם האפליקציה שלה. לאפליקציה קוראים סאונדס (Sounds) והיא מיועדת למכשירי אייפון ואנדרואיד. התוכנה מאפשרת לגלות מוזיקה חדשה וגם לשתף בקלות את הקטעים האהובים עליך בשלל ערוצים במדיה החברתית כולל אינסטגרם, סנאפצ'אט, פייסבוק מסנג'ר וטינדר.

"בניגוד לאפליקציות האחרות, אנחנו משתמשים בעיצוב העטיפה בלבד כשאתה משתף שיר" אומר המייסד ראיי גובורדהון (Rhai Goburdhun). "זאת הסיבה שהמשתמשים שלנו משתפים בתדירות גבוהה יותר. אנחנו לא משתמשים במוזיקה כדי להציג את התוכן לגולשים".

החברה החלה לפעול לפני שלוש שנים עם אפליקציה אחרת. זאת היתה דרך ארוכה ומפתלת, אך נראה שהאפליקציה הנוכחית, סאונדס, היא מה שחיפשו. זאת אחת הדרכים הפופולריות ביותר לשתף שירים בפלטפורמה של אינסטגרם, תופעה שהפכה עוד יותר פופולרית מאז שאינסטגרם הוסיפו אפשרות לקטעי וידאו.

בעוד האפליקציה, סאונדס, מאפשרת לשתף גם ברשתות חברתיות אחרות, אינסטגרם היא הדרך הפופולרית ביותר בפער גדול. בכל פעם שאתה משתף באינסטגרם יש 'סימן מים' בפינה הימנית התחתונה שאומרת שהסמפל הזה נוצר עם האפליקציה.

A video posted by SOUNDS. (@sounds_app) on

 

"חתמנו על שותפות עם The Fader לדוגמא. כשמשתמשים מקצועיים ישתפו משהו, לא תהיה להם חותמת מים. במקום, אנחנו מבקשים מהם פידבק. עד עכשיו יש לנו 3,000 אמנים ולייבלים שמשתמשים באפליקציה". אומר גובורדהון.

החברה חתמה מספר שיתופי פעולה עם לייבלים בינוניים ובעתיד הם מתכוונים לפנות ללייבלים הגדולים כמו סוני, וורנר, אוניברסל ואחרות על מנת לחתום על שיתוף פעולה באופן ישיר ולא להסתמך על הזרמת המוזיקה מסאונדקלאוד.

האפליקציה היא עוד דרך להחשף למוזיקה חדשה כתופעה מוכרת שמזכירה את הסמפלים של סאונדקלאוד, אייטיונס וספוטיפי. החברה תנסה לחתום מול הלייבלים הגדולים, למרות שהם במלחמה מתמשכת נגד ערוצי הסטרימינג השונים.

החברה מבטיחה להוסיף תוספות כמו זיהוי שירים בדומה לשאזם ואולי בעתיד אף לאפשר לרכוש מוזיקה וכרטיסים להופעות דרכה.

החברה שאפתנית מאוד, אבל גם בצד של שירותי הסטרימינג לא צפויים לה חיים קלים בהתחשב שהיא מתחרה בספוטיפיי, אפל ואפילו יוטיוב. מה שבטוח בתקופה הקרובה נראה הרבה שיתופי מוזיקה דרך האפליקציה באינסטגרם.

להורדה אנדרואיד | להורדה אייפון