אנדרקאבר – UnderCover

סטים מול מאות אנשים במחתרת ועד עשרות אלפים בפסטיבלי ענק, עשרות מיליוני ניגונים ביוטיוב ועוד. תכירו את אנדרקאבר, בין השגרירים הטובים שיש לישראל בעולם כיום

יום שני, 19.06.2017 מערכת ניוזיק 0 תגובות

אנדרקאבר הם אלמוג שמואלי ואדם בלו, צמד אמני טראנס שצמחו מתוך סצינת האנדרגראונד הפסיכודלית של ישראל, חצו ז'אנרים וגבולות וכיום נחשבים לבעלי מניות רבות בהתעצמותו של הז'אנר שאוטוטו משתלט גם על המיינסטרים בארץ הקודש, והטראנס.

אחרי שנים ארוכות של הפקת מוזיקה והופעות שלהם כל אחד בנפרד (אדם כ-Drama/Hipnotix ואלמוג כ-Soundwave בין היתר) הם נפגשו והחליטו לאחד כוחות, לייצר משהו שונה וייחודי. הם הצליחו לעשות בדיוק את זה – שילוב של רטרו ועתיד ב-145BPM, סאונד שאפשר לתאר כפיוז'ן אנרגטי של פרוגרסיב טראנס ופול-און, עם השפעות מעולם הטקנו, אלקטרו ועוד. מוזיקה שתפסה אוזניים רבות ברחבי העולם והפכה אותם לאחד ההרכבים העולים במהירות שיא, תוך זמן קצר של כשנתיים מאז נולד.

הטראק שלהם – Chapati – זכה למעל 20 מיליון צפיות ונחשב לאחד הטראקים החלוציים ב"עידן האתני" (Ethnic Era) של סצינת הטראנס העולמית ועד היום לא מפסיק להתנגן באינספור מסיבות פסייטראנס ברחבי הגלובוס, לצד טראקים נוספים שלהם.

בין הקטעים הבולטים שהגיעו בהמשך היו Imaginary Friends, Judaika ועוד, וכמובן הטראק Balikali שנכון לכתיבת שורות אלו כבר מתקרב ל-15 מיליון צפיות ביוטיוב. פשוט לא יאמן.

בקיץ 2017 UnderCover השיקו את אלבום האמן שלהם – Genesis בפסטיבל Unity בצפון הארץ, בסט מיוחד ששודר לייב בפייסבוק:

אנדרקאבר הם גם אחד ההרכבים בעלי הלו"ז הכי צפוף בישראל ובעולם. ממסיבות מחתרתיות מול מאות אנשים ועד פסטיבלי ענק מול 60 אלף איש בברזיל למשל. חמושים בסאונד פסיכודלי ואגרסיבי, הם ממשיכים לעבוד קשה כדי להפיץ את הבשורה ואת האווירה הייחודית לרחבות בכל העולם, שמקבלות את פניהם בצרחות של אושר.